Як зберігати взуття

Чому раніше ми не писали про це? Все дуже просто, ми не могли повірити, що хтось носить торішнє взуття. Але як тільки розкрилася тема з «лабутенами», вирішили, що серед нас може знайтися пара-трійка людей, які тягають валянки «зима 2013» вже третій рік.
Як тільки ви помітили, що хутро, яке вилазить з-під халяв ваших чобіт, викликає подив і посмішки зустрічних перехожих – «Все!» Це знак, якого ми чекали, після того як минулого тижня винесли ялинку.

Беремося за наші «броги».
Почнемо з того, що як би не хотілося, але вичистити взуття від солі і бруду однозначно доведеться. Для цього не обов’язково нудно підставляти їх під струмінь води і вже зовсім не варто весело драїти губкою. Від першого взагалі ніякого толку, від другого можливе перетворення шкіри ваших черевик в таку собі «типу-замшу» і шанс познайомитися з кольором, коли ваше взуття мучилося на колодці у шевця.

Кращий спосіб – це протерти вологою, м’якою ганчіркою. А якщо мова йде про нубук або замшу – то спеціальною щіткою. У разі, коли під руками немає спеціального спрея – підійде мильний розчин … Він, до речі, краще в усіх сенсах – починаючи з різниці між ними: 12 грн – мило і 200 грн – спрей (воду на приготування мильного розчину не враховуємо, ми ж на субсидії! ), ну і звичайно ж, бульбашки – це просто «красиво».
Якщо після банних процедур ви не забудете змити мило з взуття – будемо вважати, що перший етап закінчений.

Ніхто не просить вас особисто засовувати ніс всередину черевик, повірте на слово – дезінфекція будь-яким «шузам» не завадить, а нашим «оксфордам» тим більше. Запах і бактерії будемо вбивати за допомогою ватного тампона і перекису водню. А якщо вас не вивертає від оцтової есенції – то і вона цілком підійде.
Найголовніше поспіхом не ховати вологе взуття в коробки. Інакше є ризик виростити до прийдешньої зими такий собі містечковий шафовий «Дорблю», ну і звичайно шанс знову гортати сайти в пошуках нового взуття.

 В ідеалі наступним кроком було б усунути дрібні дефекти або зовсім відремонтувати черевики, щоб не займатися цим з приходом зими, але хто ж це робить? Тим більше раптом «салатовий” не буде таким модним до грудня.

Тепер обробляємо поверхню кремом. Бажано щоб колір який наноситься збігався з кольором чобітків… Але, якщо не впевнені, що зможете зупинитися, взявши в «руки пензля» – використовуйте простий вазелін, він так само підійде (навіть для дальтоніків).

Настав час використовувати торішню підписку «Вашого магазину» для домашнього блага … (І правда, навряд чи вдалося б напхати наші боти «olx»-ом). Тепер ми більш ніж упевнені, що ніяка живність на наші хутра не зазіхне (хоча після дезінфекції ми і підвищили їх привабливість практично втричі). Моль, яка візьме слід вже через місяць-другий, буде дезорієнтована запахом поліграфії, яку терпіти не може. Відчувши поблизу зім’яті клаптики «періодичних видань», вона з радістю переключитися на ваші лисячі боа.

Власне, закінчили. Укладаємо все акуратненько в коробочки і змахнувши сльозу витягуємо наші «лабутени».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top