Відправляємо літнє взуття на заслужений відпочинок …

За вікном «сумна пора» і мабуть для когось дійсно «очей зачарування», чого зовсім не скажеш про незатребуване останніми днями, літнє взуття, яке сумно поглядає на нас, вимагаючи відправки на заслужений відпочинок.

Але ось просте, здавалося б, рішення: звалити все в коробку і прибрати з очей геть до перших променів червневого сонця – абсолютно неправильне.
Мокасини, босоніжки, капці і все чим ми радували оточуючих, себе особисто і звичайно ж наші ноги – потребує правильного оформлення їх гарячої путівки на зимовий курорт.

Алгоритм дуже простий … І якщо, хоча б «близько до тексту», його дотримуватися – ви з радістю зустрінете свої улюблені босоніжки влітку в тому ж вигляді, а може навіть новішими.

Першим ділом давайте розкладемо все, бажано по парах і, вишукувавши їх у світлі осіннього дня, влаштуємо їм своєрідний фейс-контроль. Ідеальна рекомендація: якщо якась пара змушує вас зморщиться у сумніві – сміливо викидайте її у відро для сміття (звичайно якщо ці «сандалікі» не єдині, що ви там вишукували).

 Потім приготуємо звичайний мильний розчин, візьмемо м’яку губку або щітку і вимиємо взуття. Якщо воно з тканини – його можна випрати в пральній машині, але обов’язково в холодній воді. Головне при цьому не забути про спеціальні мішечки для прання взуття. Інакше є ризик отримати від чотирьох до… «невідомої кількості» неочікуваних елементів вашої літньої радості.

Поки ви зайняті цим процесом, корисно дізнатися, що від неприємного запаху, взуття можна позбавити за допомогою оцту і звичайного поліетиленового пакета.
Всього-то обробити ваші босоніжки тампоном змоченим в цій озонуючий рідини і закрити годин на 9-10 в пакет. Це звичайно не перше враження а-ля Testoni або Aubercy але ви в будь-якому випадку оціните результат.

Після миття, взуття необхідно висушити. Одразу застережемо вас: ні в якому разі не треба прискорювати цей процес за допомогою чи то фену, чи то обігрівальних приладів і навіть сонця. Максимум нашої участі в сушінні може проявитися в протиранні її сухою ганчіркою. Інакше є досить великий ризик зістарити нашу колекцію «літо-літо енного року» до неприємного невпізнання.

Тепер, коли чистота взуття не викликає сумнівів, логічно було б перевірити його на справність і якщо щось потребує втручання фахівця з ремонту взуття – необхідно віднести його для ремонту або профілактики.

 Тепер «припудримо носики» …
Перед наступним етапом ми покриваємо взуття кремом, а нубукові моделі чистимо спеціальною щіткою.
Замість крему можна використовувати навіть вазелін – справа смаку і наявності інгредієнтів.

Найскладніше позаду – дістаємо річну передплату улюбленої газети і роблячи зім’яті сніжки з прочитаних сторінок, починаємо старанно набивати ними взуття.
Причому, чим щільніше це буде зроблено, тим приємнішим буде ваше здивування через півроку … (чи скільки там у вас зазвичай носять валянки?).

Зберігати взуття можна в запакованому або підвішеному вигляді в темному і провітрюваному місці. Провітрювання застереже сховище від комах (до речі додаткові засоби від молі теж вітаються), а відсутність світла не дасть шкірі вигоріти. До речі підійдуть і як спеціальні полотняні мішечки для взуття, так і коробки від них, (якщо ви звичайно таке зберігайте).

Тепер підсумуємо коротко, для смс-повідомлення друзям:

  • Оглянули
  • Протерли мильним розчином
  • Висушили
  • Відремонтували
  • Покрили кремом
  • Набили газетою
  • Сховали в темне і провітрюване місце

На цьому все! Чекаємо ваших відгуків, (але не раніше червня)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top