Колискова для літніх речей

Тільки ледачий не чув про морози, які раптово насуваються на вихідних. Погодьтеся, такі метео-новини завжди спонукають до активних дій, всі поспішають утеплятися і звичайно ж кардинально міняти гардероб.

 Настав час сумного розставання з легкими сукнями, блузками і футболками. Чесно кажучи він настав набагато раніше, але де ж в нас був на то час? Але скільки б ми не змахували сльози ностальгії за сонячними днями, нам не уникнути упаковування пляжних тунік до кращих часів.

Ну і звичайно ж для того, щоб всі вони приємно зустріли нас після пробудження – треба дотримуватися деяких простих правил.

Як правильно укласти наші бікіні в зимову сплячку.

Якщо ви детально конспектували наші поради щодо зберігання літнього взуття – вам буде знайома ця зовсім нескладна послідовність.

 Спершу треба розібратися з чим ми маємо справу і в якому це все стані.
Провівши звичайне сортування за категоріями: «Це ще піде!», «О! Це моє улюблене!», а «Це я віддам мамі», послухайте пораду: позбудьтеся тих речей, які сумнівно потрапляють під ранг «Може залишити це на домашку?».

З іншого боку, такий собі незнайомець, який зазвичай одягається серед контейнерів, які обслуговує ТзОВ «Санком»¹, буде дуже вдячний за стопку акуратно складених предметів вашого гардеробу, які давно припинили приносити вам радість. Так що не згайте можливість зробити комусь подарунок на Хеллоуїн.

Після того, як ви визначилися з тими речами, які отримали шанс прикрашати вас в наступному році – відправляємо їх в прання. Так, саме в прання! Просто запхати їх в коробку з-під «Phillips» і радісно винести в підвал – не вийде!

Ні в якому разі не можна недооцінювати ті неприємності, які можуть принести, вчасно не видалені, плями з одягу. Адже плямочка – це тільки на перший погляд таке нерухоме і невинне утворення на одязі. Насправді це складна біологічна субстанція, різної природи походження.

Наприклад не всі люди до кінця впевнені де вони примудрилися «посадити» ту чи іншу пляму на своє «Армані». Та варто вам тільки недбало поставитися до усунення останніх, як на весні, без допомоги фахівця, вивести ті чи інші результати вашого візуально-томатного звіту про чергову вечірку – буде неможливим.

 Отже, прання! Ви можете це зробити з нашою допомогою і позбавити себе від головного болю, можете самостійно, але в цьому процесі є так само невелика умова або швидше за все порада: використовуйте пральний порошок без запаху (який би він не був на перший погляд «ммм …! »). Повірте, з часом, озонування покладеної літньої одежинки, переслідуватиме вас кожен раз, коли ви захочете відкрити шафу!

Після прання необхідно ретельно прополоскати і висушити одяг і перейти до його складання.
Ми зараз не будемо зачіпати тему про місце зберігання вашого гардеробу і його оптимізацію без вирубання ніші в квартиру сусіда – це окрема тема, дамо лише ті поради, які стосуються виключно як, а не де вона повинна лежати або висіти.

Зберігати речі можна в чохлах призначеними спеціально для цієї мети. Власне, до цього методу зберігання ми можемо додати, що бажано віддавати перевагу чохлам з текстилю, ніж поліетиленовим.

 Якщо ж ми вибираємо «пірамідальний» стиль зберігання на полиці, з’являється дилема: «вниз укладати ті, які менше подобаються чи рідше носяться?».

Наша рекомендація: вниз слід укладати речі, які не мнуться. Скажімо простіше: від важких до легких.

Так само дно слід застелити газетами, які прекрасно вбирають вологу, а запах типографської фарби (ледве вловимий нами), прекрасно послужить для відлякування молі. Але щоб сенсації перших шпальт минулого року весело не «відксерокопіювалися» на наших свіжовипраних футболках – варто газети застелити тканиною або чистим папером.

Ну і якщо продовжувати тему навчань шаманів: корисно знати, що від молі допоможе не тільки кілограм нафталіну, але так само кілька каштанів або листя герані, підійде і мішечок тютюну, не кажучи вже про універсальність апельсинової кірки, яка мало того, що ганяє хутряних комах, так ще й прекрасно вбирає зайву вологу, що необхідно при зберіганні речей (не дасть їм зволожитися).

Власне, все … Закриваємо шафку …

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top