Кілька способів чистки шкіряних курток

Шкіряні куртки це стильний і найчастіше дорогий одяг. Та якщо ви хочете зберегти свою шкіряну куртку в найкращому стані на довгі роки, вам треба буде знати кілька порад.

З самого початку хочеться наголосити на тому, що ми рекомендуємо і навіть наполягаємо та тому, що догляд за такими речами, як високоякісна шкіра, хутро – варто доручити професіоналам.

Перше і основне правило, на яке варто пам’ятати завжди – запобігти набагато легше ніж виправити! Отже перед тим, як прийняти рішення подумайте про те, скільки ви можете зекономити, а скільки загубити.

Наприклад сьогодні Ви вирішили в домашніх умовах почистити свою шкірянку.

Запевняю Вас, бажання цілком зрозуміле:

по перше: нікуди не треба ходити і шукати хімчистку де це і мало би робитися;
по друге: за наявності Інтернету і великої кількості охочих допомогти в будь-якому питанні і маси інших людей з «величезним досвідом» в області чищення шкіряних виробів перший пункт навіть не завжди приходить у голову.

Давайте відтворимо цей шлях в короткому варіанті…

Ми прочитаємо поради, але ні в якому разі не будемо експериментувати над курткою вартістю 500 доларів США і економією 70 грн на нехтування допомогою профі з хімчистки.

«Почистити шкіряну куртку вдома»…

Результати…
…найобережніші в першу чергу пропонують придбати спеціальні спреї, деякі з них наголосять, що спреї однозначно відрізняються між собою не тільки ціною (від дорогих до дуже дорогих), але ще й властивостями, вибір залежить від типу шкіри, її якості, кольору забарвлення та безперечно глибини і якості цього забарвлення.
Звичайно вибір на цьому не зупиниться – тому ще треба знати достеменно властивості самої плями, якої ви вирішили позбутися з шкірянки, що це: жир, чорнила, фарба?.

Звичайно поради на цьому не закінчяться, тому що всі ми знаємо – ніхто навіть не подумає бігти в магазин купляти якісь спреї (до яких ще більше вимог ніж були до вибору самої куртки при її купівлі).

Від нас: Взагалі-то мати спреї чи інші засоби, які виконують функцію захисту шкіри від впливу зовнішнього середовища – ми вам рекомендуємо.

 Ми визначилися: нічого не купляємо, ні на що не витрачаємо гроші – вирішуємо проблему хімічного чищення шкіри не відходячи від монітора і цілком покладаючись на досвід Марії Іванівни з Житомира, яка виклала опис рішення проблем на всі випадки життя і підбадьорюючою посмішкою надихає нас з фотографії.
Все дуже просто… головне мати три речі: спирт, скипидар, гліцерин… і практично ми можемо відчистити будь які плями з нашої улюбленої куртки.

Звичайно варто ще звернути свою увагу на інструкцію з використання, яка надана виробником вашої куртки і знаходиться всередині з етикеткою… Але навіщо ті зайві тексти, якщо є Марія Іванівна, яка вже це робила тисячу разів починаючи з того часу, коли за скипидаром стояли шалені черги.

З чого почати? Все досить просто – почніть з води, радять нам очевидний спосіб позбавлення будь-яких негараздів…
Йдемо і замиваємо пляму водою. Це дійсно досить легко, навіщо звертати увагу на той факт, що навіть серед запропонованих вище спреїв є такі, які спеціально захищають шкіру від потрапляння вологи…
Плями нам радять протерти спиртом, або скипидаром… І тут не відходячи далеко тими ж самими засобами радять скористатися, якщо ми хочемо «зістарити» свою шкірянку. Тобто навмисно пошкодити верхній шар.
Парадокс!

Тепер про мінуси: від потрапляння води шкіра може вкритися точковими плямами (бризки), що важко піддаються виведенню, шкіра стає грубою і неприємною на дотик.

 Пам’ятайте! Волога, проникаючи через пори, вбирається в шкіряну тканину.

 В єдиному з чим ми безперечно погоджуємося – це те, що власник куртки бере на себе всі ризики пов’язані з можливим зіпсуттям речі.
І маючи великий досвід спостерігання за винуватими обличчями клієнтів, що приходять в хімчистку, готові витратити вдвічі більше грошей аби врятувати свій одяг і сподіваючись, що ми зможемо в цьому їм допомогти.

Отже подумайте над тим, чи варті ті 70 грн, які ви скоріше за все у кінцевому випадку не зекономите, а тільки відчуєте ілюзію правильно прийнятого рішення, зіпсованої речі, врятувати яку може виявитися неможливим.

Але все що від вас вимагалося – це просто завітати до нас.
І не кажіть потім, що ми вас не попереджали ;)!

Джерело

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top