Власникам килимів важливо пам’ятати одну просту річ: всі килими з часом стають тільки брудніше.
І абсолютно неважливо, як дбайливо ви відноситися до прибирання своїх помешкань. Незалежно від ваших зусиль через деякій час – вони стають контейнером для всілякого набору побутового сміття.
В них потрапляє пил, пісок, шерсть тварин, волосся, залишки їжі і маса всього іншого, за чим і не встежиш. Значно погіршують ситуацію і маслянисті забруднення, які регулярно збирають на себе звичайний пил. Інколи з такими забрудненнями справитися важко навіть професіоналам.
Як не сумно, але навіть регулярне прибирання побутовим пилососом не може впоратися з усіма забрудненнями, а елементи бруду, які залишилися, тільки прискорюють знос килима.
Якщо об’єктивна чистота і естетичний вигляд килима для вас дійсно важливі – без професійної чистки не обійтися.
Ресурси, які є в розпорядженні «Єврочистки», дозволяють максимально впливати на всі види забруднень.
Привідкриємо завісу процесу професійного чищення килимів:
- за допомогою спеціалізованої хімії ми розчиняємо бруд;
- роторними щітками розчісуємо ворс, очищаючи його від шерсті, волосся та іншого;
- видаляємо залишки забруднень в процесі полоскання;
- в сушці закінчуємо цикл чищення до повного висихання килимів.
Окрему увагу ми приділяємо плямам і килимам з нестандартною складовою (шовк, віскоза, льон).
Варто звернути увагу на те, що в процесі професійного чищення, килими не линяють, не деформуються, не набувають «хімічного» запаху та не викликають алергії.
Всі ці твердження спираються на нашу статистику десятирічного досвіду (хоча те ж саме обіцяють і виробники професійної хімії, якою ми користуємося).
Підсумовуючи, ми настійно радимо здавати килимові вироби в чистку не рідше одного разу на рік, а в ідеалі – раз на півроку. Це єдиний спосіб уникнути інтенсивного зносу килима і оперативно позбавлятися від плям, з якими ви ризикуєте залишитися назавжди, якщо тягнути до останнього.